Duyuru - İlan - Vefat \ Vefat İlanları
3. Sayfa           2017 Yılı Toplam 75 Vefat İlanı Listelendi
<<< İlk Sayfa      <<< Önceki      Sonraki >>>      Son Sayfa >>>
MERHUM MARANGOZ RASİM ALEV İN EŞİ,KADİR ALEV,YILMAZ ALEV VE EROL ALEV İN ANNELERİ, DURSUN YAŞAR ALEV VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No :
 Ada No :
 Parsel No :
MERHUM SELAHATTİN UZUNDERE NİN EŞİ, GÜLAY ELİK, AYŞEN DEMİRKAN VE ÖĞRETMEN NURAY SÜRMELİ NİN ANNELERİ, SANAYİ ESNAFLARINDAN HADİ UZUNDERE NİN TEYZESİ, YÜCEL UZUNDERE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No :
 Ada No :
 Parsel No :
İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN EMEKLİ MARANGOZ CEVAT YEŞİLKANAT IN EŞİ, EMEKLİ ASTSUBAY ALİ YEŞİLKANAT, DR. SERDAR YEŞİLKANAT, EMEKLİ ALBAY SEVİNÇ TAŞTAN VE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVLİ SEVİLAY ÖZBAL IN ANNELERİ, FATMA YEŞİLKANAT VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11132
 Ada No : 21
 Parsel No : 153
İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ABDULLAH YARGI NIN ABİSİ, GAZİ UZMAN ÇAVUŞ LÜTFİ YARGI NIN AMCASI, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MÜTEAHHİT MUSTAFA YARGI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No :
 Ada No :
 Parsel No :
YEŞİLÖREN KÖYÜNDEN HACI BEKİR TAŞKIN IN ABLASI, AZİZ, HİKMET, FİKRET, NİMET VE OSMAN TAŞKIN IN HALALARI, NAFİA TAŞKIN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11131
 Ada No : 9
 Parsel No : 142/A
MERHUM HACI CAHİT BELLİ NİN KARDEŞİ, HACI KAMİL BELLİ NİN AMCASI, ARMAN VE BAŞAK BELLİ NİN BABASI, CAVİT VE ÖZGÜR ÖZÇİĞDEMİN ENİŞTELERİ, TÜRKAN BELLİ NİN EŞİ, EMEKLİ ALBAY NİHAT BELLİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11128
 Ada No : 21
 Parsel No :
AŞİR KURT, SEVİM CANBUL VE CUMAZİYE ŞAHİN İN BABALARI, CANAN KURT UN KAYINPEDERİ, NAME KURT, İSMAİL KURT VE ÖZKAN CANBUL UN DEDELERİ, SÜLEYMAN KURT VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11129
 Ada No : 4
 Parsel No :
3. Sayfa           2017 Yılı Toplam 75 Vefat İlanı Listelendi
<<< İlk Sayfa      <<< Önceki      Sonraki >>>      Son Sayfa >>>