Duyuru - İlan - Vefat \ Vefat İlanları
21. Sayfa           2017 Yılı Toplam 194 Vefat İlanı Listelendi
<<< İlk Sayfa      <<< Önceki      Sonraki >>>      Son Sayfa >>>
İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN CEMAL DEMİREL İN BABASI, ALİ TAŞ'IN DEDESİ,İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN BAKKAL İHSAN DEMİREL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11127
 Ada No : 21
 Parsel No : 154
SAİBE VE MERHUM KEMAL ŞENEL İN OĞLU, NİHAT, MAHMURE VE MERHUM FUAT ŞENEL İN KARDEŞLERİ, SEVİM ŞENEL İN EŞİ, ÇAĞDAŞ VE ÇAĞLAR ŞENEL İN BABALARI, BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN TANER ŞENELİN KUZENİ, EMEKLİ BANDO ASTSUBAYI SUAT ŞENEL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11126
 Ada No : 15
 Parsel No :
MERHUM TAHSİN AKBULUT UN EŞİ, MUZAFFER AKBULUT, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN TAKSİCİ ADNAN AKBULUT, HAMİSE YENİLER VE MERHUM İBRAHİM AKBULUT UN ANNELERİ, MURAT VE FERHAT YENİLER İN ANNEANNELERİ, HAKAN, FURKAN, İBRAHİM VE TAHA AKBULUT UN BABAANNELERİ, HAFIZA AKBULUT VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11125
 Ada No : 7
 Parsel No : 163-164
MERHUM NAFİS GÖZÜTOK UN ABİSİ,AHMET GÖZÜTOK UN BABASI,TAHA GÖZÜTOK UN DEDESİ,HİKMET KEŞKÜL VE OSMAN AKAR IN KAYINPEDERLERİ,İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ESNAF KEFALET KOOPARATİFİ,ESKİ BAŞKANLARINDAN TERZİ HACI DURSUN GÖZÜTOK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No :
 Ada No :
 Parsel No :
MEHMET,ARİF,TALU,AHMET,ALİ,ŞEFİK,MERHUM NEŞAT VE ÖNDER KÜÇÜKÖNER'İN BABALARI İLÇEMİZ ESKİ MARANGOZLARINDAN SALİH KÜÇÜKÖNER VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11124
 Ada No : 36
 Parsel No : 46
MERHUM HAFIZ SAMİ ÖZTÜRK VE MERHUME NECİBE ÖZTÜRK ÜN OĞULLARI, VECAHAT ÖZTÜRK ÜN EŞİ, HAKAN, HANDAN VE HÜLYA ÖZTÜRK ÜN BABALARI, YUSUF, BÜLENT VE UFUK DAĞDELEN İN DAYILARI, AMASYA İL KADASTRO EMEKLİ MÜDÜRLERİNDEN ERMAN ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No :
 Ada No :
 Parsel No :
HAYRİYE ÖZSÜRMELİNİN EŞİ,BURHAN,KAŞİF,ESİN ÖZSÜRMELİ VE EMEL ERGANİ NİN BABALARI,TACETTİN ERGANİ VE BARAN ÖZSÜRMELİNİN KAYINPEDERLERİ MEMDUH ÖZSÜRMELİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11121
 Ada No : 17
 Parsel No :
21. Sayfa           2017 Yılı Toplam 194 Vefat İlanı Listelendi
<<< İlk Sayfa      <<< Önceki      Sonraki >>>      Son Sayfa >>>