Duyuru - İlan - Vefat \ Vefat İlanları
13. Sayfa           2017 Yılı Toplam 132 Vefat İlanı Listelendi
<<< İlk Sayfa      <<< Önceki      Sonraki >>>      Son Sayfa >>>
HÜSNİYE ÇORUMLU,NACİ,NERİMAN,YILMAZ,NİHAL KARADAĞ'IN BABALARI ESKİ ESNAFLARIMIZDAN MİNİ TUHAFİYENİN SAHİBİ, AZİZ KARADAĞ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No :
 Ada No :
 Parsel No :
HAYRİYE ÖZSÜRMELİNİN EŞİ,BURHAN,KAŞİF,ESİN ÖZSÜRMELİ VE EMEL ERGANİ NİN BABALARI,TACETTİN ERGANİ VE BARAN ÖZSÜRMELİNİN KAYINPEDERLERİ MEMDUH ÖZSÜRMELİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11121
 Ada No : 17
 Parsel No :
MUSTAFA GÜNEY, HATİCE KARTAL VE FEVZİYE KARTAL IN ANNELERİ, ŞERİF VE OSMAN KARTAL IN KAYINVALİDELERİ, İSMET VE HALİL KARTAL IN ANNEANNELERİ, EMİNE ERTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No :
 Ada No :
 Parsel No :
MERHUM BEHİÇ ERKMEN İN EŞİ HAVA ÜSTÜNDEN EMEKLİ RIDVAN ERKMEN VE ASUMAN ERKMEN İN ANNELERİ,ERTUĞRUL,ZEKİ,MELİKE,TUGBA VE BANU TELERİNİN HALALARI,HADİ TELERİNİN ABLASI,MERHUM MUHTEREM ERKMEN İN YENGESİ MÜNEVVER ERKMEN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No :
 Ada No :
 Parsel No :
KÜMBETHATUN MAHALLESİ ESKİ MUHTARI MERHUM MUSTAFA DEMİR İN EŞİ, AHMET VE ENVER ALAGÜNEY İLE REFİYE CANPOLAT VE HATİCE POLAT IN KARDEŞLERİ, EYÜP, ENES VE ELİF DEMİR İN ANNELERİ, ZEYNEP DEMİR VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11117
 Ada No : 7
 Parsel No : 27/A
İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN TERZİ AZİZ ÖZ YAHNİNİN EŞİ,NAFIZ ,AHMET ÖZYAHNİNİN ANNELERİ,İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN NAMIK VE MUSTAFA ÖZYAHNİNİN YENGELERİ,İBRAHİM AYDINLI NIN KIZ KARDEŞİ HATİCE ÖZYAHNİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No :
 Ada No :
 Parsel No :
DURSUN KÖMÜRCÜ'NÜN EŞİ, RUMİ, ALİ,NAFİYE, RUFİYE VE GÜLFİYE KÖMÜRCÜ NÜN ANNELERİ,MALİYE ÇALIŞANI HÜSEYİN ÖZDEN İN KAYINVALİDESİ,YAKUP KÖYÜ SAKİNLERİNDEN NURDANE KÖMÜRCÜ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET, KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.
 Mezar No : 11115
 Ada No : 21
 Parsel No : 156
13. Sayfa           2017 Yılı Toplam 132 Vefat İlanı Listelendi
<<< İlk Sayfa      <<< Önceki      Sonraki >>>      Son Sayfa >>>