X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Çevre & Şehircilik Hizmetleri

Amacımız;

Merzifon ilçemizde yaşayan herkesin huzurlu ve sağlıklı bir çevrede yaşamalarını sağlamak. Deneyimli personel ile çevreyi koruma ve geliştirmek adına proje geliştirmek ve uygulamak.

HİZMETLERİMİZ

  • Park ve Yeşil Alan Düzenleme
  • Çocuk Oyun Alanları
  • Altyapı İyileştirme
  • Yol Bakım ve İyileştirme
  • Atık Su Arıtma
  • Atık Pillerin Toplanması Çalışmaları
  • Ömrünü Tamamlamış Lastiklerin Geri Kazanımı
  • Bitkisel ve Kızartmalık Atık Yağların Geri Kazanımı

DÜNDEN BUGÜNE NELER YAPTIK?


20319M2

PARK ALANI

56186m2

AĞAÇLANAN ALAN

64150+

DİKİLEN AĞAÇ

21+

Çocuk Oyun Alanı

18km

ASFALTLAMA

29471m2

YEŞİL ALAN

Neler Yapıyoruz?

Çalışmalarımızı Yerinde İnceledik

Çalışmalarımızı Yerinde İnceledik

   Belediye Başkanımız Alp KARGI, bugünkü saha gezimizde Buğdaylı, Yunus Emre, Sofular ve Yeni Mahallelerimizde devam eden Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarımızı yerinde inceledi. Mahalle sakinlerimizle de görüşüp sohbet etti, birlikte değerlendirmelerde bulundu. Özveriyle çalışan, emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Merzifon İçin Canla Başla Çalışmaya Devam Ediyoruz

Merzifon İçin Canla Başla Çalışmaya Devam Ediyoruz

   Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından sosyal tesis alanlarımız Kültür Cafe ve Kale Cafe’de halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için düzenleme çalışmalarımız devam etmektedir.    Sofular Mahallesi Şehit Hüseyin Rıfat Bey Caddesi’nde tretuvar ve refüj çalışması, Şehit Özsaraç Caddesi’nde tretuvar çalışması devam etmektedir.    Yunus Emre Mahallesi Kanuni Sokak, Turgut Reis Sokak, Barbaros Sokak, Farabi Sokak’ta […]

Sağlıklı, Huzurlu Nice Kandillere

Sağlıklı, Huzurlu Nice Kandillere

Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ve Cenaze Hizmetleri Birimimizle birlikte bugün ilçemiz mezarlığına kabir ziyaretine gelen hemşehrilerimize eşlik eden Belediye Başkanımız Alp KARGI, kandillerini kutlayıp ikramlarda bulundu. Tüm geçmişlerimize Allah’tan rahmet diliyor, daha nice kandillere sağlıkla, huzurla kavuşmayı temenni ediyoruz.

Çalışma Arkadaşlarımızın Huzuru En Büyük Temennimiz

Çalışma Arkadaşlarımızın Huzuru En Büyük Temennimiz

Bugün gerçekleştirdiğimiz büro personellerimiz ve hizmetli personelimizin sınavlarıyla birlikte taşerondan kadroya geçiş sınavlarımızı tamamlamış olduk. Bu süreci de en sağlıklı ve ivedi bir şekilde tamamlayan belediyeler arasında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her zaman emek ve özverileriyle başarımızın en önemli mimarları olduğunu dile getirdiğimiz kıymetli çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Taşerondan Kadroya Geçiş Sürecini Sağlıklı Bir Şekilde Tamamlıyoruz

Taşerondan Kadroya Geçiş Sürecini Sağlıklı Bir Şekilde Tamamlıyoruz

Çalışma arkadaşlarımızın taşerondan kadroya geçiş sürecini tamamlama aşamasında bugün sınav komisyonumuzla birlikte Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Atıksu Arıtma Tesisi ile İtfaiye Müdürlüğü personelimizin taşerondan kadroya geçiş sınavlarını gerçekleştirdik. Emek ve özveriyle mesai saati gözetmeksizin çalışan değerli çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Şehitlerimizin Anısına

Amasya Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL ve Kaymakamımız Sayın Gürkan DEMİRKALE ile ziyaretimiz esnasında Şehit Aileleri Derneği’nde gündeme gelen düşünceyi Belediyemiz olarak yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Günü yaklaşırken Şehitliğimizde bulunan Aziz Şehitlerimizin kabirlerini uğruna canlarını feda ettikleri Türk Bayrağımızla donattık. Onlar için ne yapsak azdır, Al Bayrağımızın […]

Personelimizin Taşeron Kadro Geçiş Sınav İşlemleri Gerçekleşiyor

Personelimizin Taşeron Kadro Geçiş Sınav İşlemleri Gerçekleşiyor

Tamirhane, Marangozhane ve Metal İşleri Atölyesi personelimizin taşeron kadro statüsüne geçiş işlemlerine ilişkin sınavları Sınav Kurulu tarafından bugün gerçekleştirildi. Hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.