X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Çevre & Şehircilik Hizmetleri

Amacımız;

Merzifon ilçemizde yaşayan herkesin huzurlu ve sağlıklı bir çevrede yaşamalarını sağlamak. Deneyimli personel ile çevreyi koruma ve geliştirmek adına proje geliştirmek ve uygulamak.

HİZMETLERİMİZ

  • Park ve Yeşil Alan Düzenleme
  • Çocuk Oyun Alanları
  • Altyapı İyileştirme
  • Yol Bakım ve İyileştirme
  • Atık Su Arıtma
  • Atık Pillerin Toplanması Çalışmaları
  • Ömrünü Tamamlamış Lastiklerin Geri Kazanımı
  • Bitkisel ve Kızartmalık Atık Yağların Geri Kazanımı

DÜNDEN BUGÜNE NELER YAPTIK?


20319M2

PARK ALANI

56186m2

AĞAÇLANAN ALAN

64150+

DİKİLEN AĞAÇ

21+

Çocuk Oyun Alanı

18km

ASFALTLAMA

29471m2

YEŞİL ALAN

Neler Yapıyoruz?

Yağmur Suyu Proje Çalışmalarımız Hız Kesmeden Devam Ediyoruz

Yağmur Suyu Proje Çalışmalarımız Hız Kesmeden Devam Ediyoruz

   Büyük kısmı tamamlanan Yağmur Suyu Toplama Projemiz kapsamında, dere yatağına yakınlığı nedeniyle Hacıbalı Mahallesi Çay Sokak’ta planlanan çalışmamızı mevcut altyapı durumunun elverişli olmaması nedeniyle gerçekleştiremedik. Yol genişliği 8 metre olan caddede 2 adet kanalizasyon 1 adet içme suyu, 3 adet doğalgaz borusu, 1 adet isale su hattı, fiberoptik, Telekom ve elektrik hatları birbirine çok […]

Fidan Dikmek Gelecek Kuşaklara En Güzel Armağandır

Fidan Dikmek Gelecek Kuşaklara En Güzel Armağandır

   11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ile Merzifon TEMA Vakfı rehberliğinde Belediye ailesi olarak değerli muhtarlarımızın da katılımıyla Yunus Emre Mahallemizde ağaç dikme etkinliği gerçekleştirdik. 110 adet çeşitli fidanı toprakla buluşturmada emeği geçen herkese teşekkür ediyor, doğa dostu bir Belediye olarak şehrimize kazandırılacak her yeşil alan için çalışmalarımızın her zaman […]

Hafız Mustafa Caddesi Asfalt Çalışması Hız Kesmeden Devam Ediyor

Hafız Mustafa Caddesi Asfalt Çalışması Hız Kesmeden Devam Ediyor

   Başkanımız Alp KARGI, Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından Hafız Mustafa Caddesi’nde devam eden asfalt çalışmasını yerinde inceledi. Şehrimize ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Başkanımız Hafız Mustafa Caddesi’nde İncelemede Bulundu

Başkanımız Hafız Mustafa Caddesi’nde İncelemede Bulundu

   Yeni Mahalle Hafız Mustafa Caddesinde yapılacak olan asfalt çalışması öncesinde Belediye Meclis Üyemiz Sn. Faruk KAPLAN ve Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarımız ile sahada incelemelerde bulunarak gerçekleştireceğimiz çalışmaların planlamasını yaptık.    Şehrimize ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.