X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Çevre & Şehircilik Hizmetleri

Amacımız;

Merzifon ilçemizde yaşayan herkesin huzurlu ve sağlıklı bir çevrede yaşamalarını sağlamak. Deneyimli personel ile çevreyi koruma ve geliştirmek adına proje geliştirmek ve uygulamak.

HİZMETLERİMİZ

  • Park ve Yeşil Alan Düzenleme
  • Çocuk Oyun Alanları
  • Altyapı İyileştirme
  • Yol Bakım ve İyileştirme
  • Atık Su Arıtma
  • Atık Pillerin Toplanması Çalışmaları
  • Ömrünü Tamamlamış Lastiklerin Geri Kazanımı
  • Bitkisel ve Kızartmalık Atık Yağların Geri Kazanımı

DÜNDEN BUGÜNE NELER YAPTIK?


20319M2

PARK ALANI

56186m2

AĞAÇLANAN ALAN

64150+

DİKİLEN AĞAÇ

21+

Çocuk Oyun Alanı

18km

ASFALTLAMA

29471m2

YEŞİL ALAN

Neler Yapıyoruz?

Başkanımız Asfalt Plentindeki Personelimizle Bir Araya Geldi

Başkanımız Asfalt Plentindeki Personelimizle Bir Araya Geldi

   Büyük bir aile olan Belediyemizin her biriminde görev alan personelimizle fırsat buldukça bir araya gelip yüz yüze görüşmeye gayret eden Başkanımız Alp KARGI, asfalt plentimizdeki çalışma arkadaşlarımızla bugün öğle yemeğinde bir araya geldi. Özveriyle mesai harcayan tüm personelimize emeklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

Hamdi Acar Caddesindeki Asfalt Çalışmamız Sona Erdi

Merzifon İş ve Yaşam Merkezimizin İlk Satış İhalesi Gerçekleşti

Merzifon İş ve Yaşam Merkezimizin İlk Satış İhalesi Gerçekleşti

   Dünki encümen toplantımızın ardından Merzifon İş ve Yaşam Merkezimizin ilk satış ihalesini gerçekleştirdik. Kıymetli esnafımıza ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyoruz. İşyeri ve dükkan satışlarıyla ilgilenen hemşehrilerimiz 15 gün sonra gerçekleşecek olan 2.Satış İhalesi için Destek Hizmetleri Müdürlüğümüzden bilgi alabilirler. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

Başkanımız Tretuvar Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Başkanımız Tretuvar Çalışmalarını Yerinde İnceledi

   Sofular Mahallesi Kısık Müftü Sokak’ta devam eden çalışmalarımızı yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Alp KARGI, konu hakkında yaptığı açıklamada; “Kaldırım ve tretuvar çalışmalarımız yoğun bir mesai ile devam ediyor. Yapmayı planlamış olduğumuz yerler mevcut. Her tarafı yaptığımızı iddaa etmiyoruz ancak, şehrin görünen önemli kaldırım ve sokaklarında 4,5 yılda çok sayıda ciddi çalışmalar yaptık. Her mahallede […]

Başkanımız Toki Yolu Hakkında Açıklamada Bulundu

Başkanımız Toki Yolu Hakkında Açıklamada Bulundu

   Belediye Başkanımız Alp KARGI Hamdi Acar Caddesi’nde devam eden asfalt çalışmasını yerinde inceledi.    Konu hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Alp KARGI; “TOKİ 4. Etap Konutları bir aksilik olmazsa vatandaşlarımıza en kısa zamanda teslim edilecek. Bütün evraklar yetkililere teslim edildi. Bizde doğal olarak vatandaşlarımızın evlerine daha sağlıklı bir şekilde ulaşması için Cezaevi ve TOKİ […]