X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Başkan

Alp KARGI

Merzifon için Canla Başla...

14 Kasım 1972 tarihinde Merzifon da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon’da tamamladı.

1996 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Vatani görevini M.S.B. İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde, yedek subay olarak Adana’da tamamladı.

1998 yılında Merzifon da serbest veteriner hekim olarak görev yapmaya başladı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanlığını kazanarak Belediye Başkanlığı görevine başladı.

Suna KARGI ile evli olup, Yiğit ve Zeynep isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Alp Kargı

Başkanın Gündemi

Saadet Partisi Amasya ve Merzifon İlçe Yönetiminden Belediyemize Ziyaret

Saadet Partisi Amasya ve Merzifon İlçe Yönetiminden Belediyemize Ziyaret

Belediyemize ziyarette bulunan Saadet Partisi Amasya İl Başkanı Sn. Ahmet Necati CEVHER, Merzifon İlçe Başkanı Sn. Ahmet ŞAHİN, Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Aziz DURAN ve Gençlik Kolları Başkanı Sn. Halil DEMİR’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan Başkanımız Alp KARGI, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkanımız Taksicilerimizle İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Başkanımız Taksicilerimizle İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

   Başkanımız Alp KARGI, Başkan Yardımcımız Erkan ERGÜL, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel BAYBURTLU ve Zabıta Müdürümüz Şule CİVAN ile ilçemizde faaliyet gösteren ticari taksicilerimizle istişare toplantısında bir araya geldi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak sorunlarına birlikte çözüm aradı. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Başkanımız Hafız Mustafa Caddesi’nde İncelemede Bulundu

Başkanımız Hafız Mustafa Caddesi’nde İncelemede Bulundu

   Yeni Mahalle Hafız Mustafa Caddesinde yapılacak olan asfalt çalışması öncesinde Belediye Meclis Üyemiz Sn. Faruk KAPLAN ve Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarımız ile sahada incelemelerde bulunarak gerçekleştireceğimiz çalışmaların planlamasını yaptık.    Şehrimize ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.