X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Başkan

Alp KARGI

Merzifon için Canla Başla...

14 Kasım 1972 tarihinde Merzifon da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon’da tamamladı.

1996 yılında Fırat Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun oldu. Vatani görevini M.S.B. İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde, yedek subay olarak Adana’da tamamladı.

1998 yılında Merzifon da serbest veteriner hekim olarak görev yapmaya başladı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanlığını kazanarak Belediye Başkanlığı görevine başladı.

Suna KARGI ile evli olup, Yiğit ve Zeynep isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Alp Kargı

Başkanın Gündemi

Başkanımız Alp Kargı’dan Dovi’ye Ziyaret

Başkanımız Alp Kargı’dan Dovi’ye Ziyaret

   Organize Sanayi Bölgemizde bulunan Dovi Ofis Mobilyaları firma sahibi Sn.Yalçın ÖZGÜL Bey ile hoş bir sohbette bulunan Belediye Başkanımız Alp KARGI, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

4. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivalimizi Muhteşem Bir Gala Gecesiyle Taçlandırdık

4. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivalimizi Muhteşem Bir Gala Gecesiyle Taçlandırdık

   Yurt içi ve yurtdışından misafir çocuklarımız ile Belediye Konservatuvarımızın gösterileriyle gerçekleşen gala gecemiz halkımızın yoğun katılımıyla daha da anlamlı hale geldi. Bizim çocuklarımızla beraber tüm dünya çocuklarının bayramı olan 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadık. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yaşasın 23 Nisan!

Yaşasın 23 Nisan!

   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızda Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreninin ardından Merzifon Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz yönetiminde ilçemizde bulunan öğretmen ve öğrencilerimizin hazırlamış olduğu gösterileri keyifle izledik. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yarının Büyükleri, Size Çok Güveniyoruz.

Yarının Büyükleri, Size Çok Güveniyoruz.

   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızda Ada ile Alya MUTLUER kardeşleri Belediyemizde ağırlayıp Başkanlık Makamımızı temsili olarak kendilerine devrettik. Küçük hanımefendilere teşekkür ediyor, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ışığında, sağlıklı ve başarılı yarınlar diliyoruz.