X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

Başkan

Alp KARGI

Merzifon için Canla Başla...

14 Kasım 1972 tarihinde Merzifon da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon’da tamamladı.

1996 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Vatani görevini M.S.B. İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde, yedek subay olarak Adana’da tamamladı.

1998 yılında Merzifon da serbest veteriner hekim olarak görev yapmaya başladı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerini kazanarak Merzifon Belediye Başkanlığı görevine başladı. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanlığı görevine tekrar layık görüldü.

Suna KARGI ile evli olup, Yiğit ve Zeynep isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Alp Kargı

Başkanın Gündemi

Başkanımız Alp Kargı, Aslan Kırbaş’ı İşyerinde Ziyaret Etti

Başkanımız Alp Kargı, Aslan Kırbaş’ı İşyerinde Ziyaret Etti

   Belediye Başkanımız Alp KARGI, Yunus Emre Mahallesi Önceki Dönem Mahalle Muhtarımız Aslan KIRBAŞ’ı işyerinde ziyaret etti. Kendisiyle çok keyifli, hararetli bir sohbet gerçekleştirdi. Başkanımız Alp KARGI yaptığı açıklamada: “İşte en güzel olanı da bu. Memleketimizin her platformunda hemşehrilerimizle her konuda sağlıklı diyaloglar gerçekleştirmeyi başardığımızı görmek bizleri gerçekten çok mutlu ediyor. Kendisine sunduğu fikirler ve […]

Başkanımız Alp Kargı, Apaydın Metal’de Gerçekleşen Sertifika Törenine Katıldı

Başkanımız Alp Kargı, Apaydın Metal’de Gerçekleşen Sertifika Törenine Katıldı

   Belediye Başkanımız Alp KARGI, Apaydın Metal Akademi’de gerçekleşen sertifika törenine katıldı. Belediye Başkanımız Alp KARGI yaptığı açıklamada: “İlçemize ve ülkemize ciddi anlamda katmadeğer sağlayan müstesna bir kuruluş olan Apaydın Metal, her yönüyle takdiri hakediyor. Allah, çalışanlarıyla beraber kendilerine sağlıklı, bol kazanç ve keyifli günler nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

Suluova Dernekler Platformu Belediyemize Ziyarette Bulundu

Suluova Dernekler Platformu Belediyemize Ziyarette Bulundu

   Suluova Dernekler Platformu Yönetim Kurulu Üyeleri Yasin ŞAHİN, Sefa GÜL, Salim OLGUN, Erol ALTAY ve Fahrettin ÖZDEMİR belediyemize ziyarette bulundular. Belediye Başkanımız Alp KARGI kendileriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Amasya Üniversitesi Öğretim Görevlilerinden Belediyemize Ziyaret

Amasya Üniversitesi Öğretim Görevlilerinden Belediyemize Ziyaret

   Amasya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sn. Veli ÇELİKTAŞ ve Amasya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sn. Esra OK ZÖHRA belediyemize ziyarette bulundular. Kendileriyle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Belediye Başkanımız Alp KARGI, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Skip to content