X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Başkan

Alp KARGI

Merzifon için Canla Başla...

14 Kasım 1972 tarihinde Merzifon da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon’da tamamladı.

1996 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Vatani görevini M.S.B. İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde, yedek subay olarak Adana’da tamamladı.

1998 yılında Merzifon da serbest veteriner hekim olarak görev yapmaya başladı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanlığını kazanarak Belediye Başkanlığı görevine başladı.

Suna KARGI ile evli olup, Yiğit ve Zeynep isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Alp Kargı

Başkanın Gündemi

Başkanımız Merzifon Vezirköprülüler Derneği’nin Geleneksel Semaver Şenliğine Katıldı

Başkanımız Merzifon Vezirköprülüler Derneği’nin Geleneksel Semaver Şenliğine Katıldı

   Merzifon Vezirköprülüler Derneği’nin Geleneksel Semaver Şenliğinde hemşehrilerimizle keyifli bir gün geçirdik. Kendi kültürlerini sevgi, saygı, birlik ve beraberlik içinde yaşayan, günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz değerleri en güzel şekilde paylaşan kıymetli hemşehrilerimize, Dernek Başkanı Bayram AKDAĞ ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Başkanımız Merzifon Çerkes Kültür Derneği’nin Piknik Etkinliğine Katıldı

Başkanımız Merzifon Çerkes Kültür Derneği’nin Piknik Etkinliğine Katıldı

   Merzifon Çerkes Kültür Derneğinin Esentepe Köyünde düzenlediği piknik etkinliğinde hemşehrilerimizle bir araya geldik. Çerkes kültürünü en güzel şekilde anlatan, yaşatan, emek harcayan, birlik beraberlik içerisinde öz kültürlerine sahip çıkan değerli hemşehrilerimize, Dernek Başkanı Fatih İZCİ ve bu anlamlı etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Resmi Bayramlaşma Ziyaretlerimizi Gerçekleştirdik

Resmi Bayramlaşma Ziyaretlerimizi Gerçekleştirdik

   Medrese Parkında düzenlenen resmî bayramlaşma programımız ardından İlçe protokolü mensuplarımızla birlikte Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi’nde yatan hastalarımızı, bu özel günde halkımızın sağlığı için mesai harcayan kıymetli sağlık personelimizi, Huzurevi’mizde bulunan değerli büyüklerimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladık.    Hava ve Polis Şehitliği’mizde kahraman şehitlerimiz için dualar edip geride kalanlar için sağlıklı, uzun ömürler diledik.

Hep Birlikte Sağlıkla Ve Huzurla Ulaşacağımız Nice Bayramlara

Hep Birlikte Sağlıkla Ve Huzurla Ulaşacağımız Nice Bayramlara

   Sağlık, huzur, barış ve bereket dileklerimizle birlik beraberlik içerisinde bir yenisine ulaşmayı dilediğimiz Kurban Bayramımızda bugün Medrese Parkında düzenlenen resmî bayramlaşma töreninde ilçe protokolümüz ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Daha nice yıllar ülkemizde huzurla nice bayramlarda bir arada olmayı diliyoruz.