X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Başkan

Alp KARGI

Merzifon için Canla Başla...

14 Kasım 1972 tarihinde Merzifon da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon’da tamamladı.

1996 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Vatani görevini M.S.B. İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde, yedek subay olarak Adana’da tamamladı.

1998 yılında Merzifon da serbest veteriner hekim olarak görev yapmaya başladı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanlığını kazanarak Belediye Başkanlığı görevine başladı.

Suna KARGI ile evli olup, Yiğit ve Zeynep isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Alp Kargı

Başkanın Gündemi

Zübeyde Hanım Kadın Kültür Evimizin Açılışını Gerçekleştirdik

   Çalışan, üreten kadınlarımızın birlik beraberlik içerisinde el emeği göz nuru eserlerini oluşturarak sergileyebilecekleri aynı zamanda bu ürünlerin satışını gerçekleştirerek evlerine ekonomik katkı sağlayabilecekleri Zübeyde Hanım Kültür Evimizin açılışını emekçi kadınlarımızla birlikte gerçekleştirdik.    Kadın kültür evimizin ileriki zamanlarda keyifli, verimli paylaşımlara ve çok başarılı işlere ev sahipliği yapacağına yürekten inanıyor; güçlerine, yeteneklerine büyük saygı […]

Tv Programcısı Mesut Yar’dan Başkanımıza Ziyaret

Tv Programcısı Mesut Yar’dan Başkanımıza Ziyaret

   Başkanımız Alp KARGI, tv programcısı Mesut YAR, Atakum Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Şenol KATKAT ve hemşehrimiz Servet ŞAN ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkanımız Mehmet Maden Abimize Eşlik Etti

Başkanımız Mehmet Maden Abimize Eşlik Etti

   Emekli Mehmet MADEN abimize perşembe pazarından yaptığı keyifli alışveriş dönüşünde durakta rastladık. Samimi bir sohbet eşliğinde kendisini evine bıraktık. Değerli büyüklerimizin ve sevgili hemşehrilerimizin şehrimizde sağlıkla, huzurla, mutlu bir şekilde yaşaması en büyük temennimiz. Bunun için de üzerimize düşeni yapmaya daima hazırız.

Başkanımız Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi

Başkanımız Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi

   İlçemizde Buğdaylı Mahallesinde bulunan Şehit Öğretmen Mehmet Kapusuz Ortaokulu’nun öğrenci meclisi olan Melisa AYYILDIZ, Nazife Beren KORUCU ve Kardelen EKİM’e okullarının bahçeleri ile ilgili olan haklı taleplerini yerine getireceğimize söz verdik.    Kendi okullarında demokratik bir mücadele vererek seçilen ve görevlerini yerine getirmek üzere okullarının sıkıntısını dile getiren öğrenci kardeşlerimi tebrik eder, başarılarının devamını […]