X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Başkan

Alp KARGI

Merzifon için Canla Başla...

14 Kasım 1972 tarihinde Merzifon da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon’da tamamladı.

1996 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Vatani görevini M.S.B. İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde, yedek subay olarak Adana’da tamamladı.

1998 yılında Merzifon da serbest veteriner hekim olarak görev yapmaya başladı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanlığını kazanarak Belediye Başkanlığı görevine başladı.

Suna KARGI ile evli olup, Yiğit ve Zeynep isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Alp Kargı

Başkanın Gündemi

Öğretmen ve Öğrencilerimizin Başarılarının Devamını Dileriz

Öğretmen ve Öğrencilerimizin Başarılarının Devamını Dileriz

   Merzifon Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe Bölümü öğrencileri ve öğretmenleri Belediyemize ziyarette bulundular. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, kıymetli öğretmen ve öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyoruz.

Madenciler Günü Kutlu Olsun

Madenciler Günü Kutlu Olsun

   4 Aralık Dünya Madenciler Günü dolayısıyla Yeni Çeltek Maden İşletmemizdeki kıymetli işçilerimize ziyarette bulunduk. Alın teriyle çalışan tüm işçilerimizin özlük hakları ile birlikte en iyi şartlarda çalışmasını diliyor, özveri ile mesai harcayan tüm madencilerimizin Madenciler Gününü kutluyoruz.

2019 Yılının Son Meclis Toplantısı Gerçekleşti

2019 Yılının Son Meclis Toplantısı Gerçekleşti

   2019 yılının son Meclis Toplantısını gerçekleştirdik. Yıl boyunca aldığımız ve bundan sonra alacağımız kararların şehrimiz için hayırlı olmasını diliyor, mesailerini özveriyle yerine getiren tüm meclis üyelerimize emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sevgi Varsa Engel Yok

Sevgi Varsa Engel Yok

   3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla öncelikle Hayati İncekul Özel Eğitim Uygulama Merkezinde akabinde Sevinç-Orhan Erzengin Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezinde düzenlenen programlara katıldık. Değerli evlatlarımıza verilen eğitimin her geçen gün getirdiği güzel sonuçlardan dolayı duyduğumuz mutluluğu paylaştığımız öğretmenlerimize emekleri ve özverileri için teşekkürlerimizi sunuyor, tüm sosyal dezavantajlı kardeşlerimize, ailelerine ve öğretmenlerimize huzurlu, mutlu […]

Başkanımız 3 Aralık Dünya Engelliler Günü İçin Hazırlanan Programa Katıldı

Başkanımız 3 Aralık Dünya Engelliler Günü İçin Hazırlanan Programa Katıldı

   Merzifon Ertu Aydın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününe özel olarak Akif Gülle Kültür Merkezi’nde hazırlamış oldukları programa katıldık.    Engellilerimizin arzulanan güzel şartlarda yaşayabilmesi, sorumluluk sahibi her insanımızın ilgi, destek ve modelliğiyle gerçekleşecektir. Bu doğrultuda ciddi bir mesai harcayarak engelli evlatlarımıza büyük bir sabır ve özveriyle yüreklerini açan değerli […]