X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Başkan

Alp KARGI

Merzifon için Canla Başla...

14 Kasım 1972 tarihinde Merzifon da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon’da tamamladı.

1996 yılında Fırat Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun oldu. Vatani görevini M.S.B. İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde, yedek subay olarak Adana’da tamamladı.

1998 yılında Merzifon da serbest veteriner hekim olarak görev yapmaya başladı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanlığını kazanarak Belediye Başkanlığı görevine başladı.

Suna KARGI ile evli olup, Yiğit ve Zeynep isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Alp Kargı

Başkanın Gündemi

Başkanımız Ankara’da Amasya Milletvekillerimizle Buluştu

Başkanımız Ankara’da Amasya Milletvekillerimizle Buluştu

Amasya Milletvekilimiz Sayın Mustafa TUNCER’İ ve kendisiyle birlikte AKP Grup Başkanı ve iki dönem Amasya Milletvekilimiz Prof Dr. Sayın Naci BOSTANCI, Amasya Milletvekillerimiz Sayın Hasan ÇİLEZ ile Sayın Mustafa Levent KARAHOCAGİL’i makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten Belediye Başkanımız Alp KARGI, Ankara’da takip ettiğimiz sorunların dosyalarını kendilerine sundu. Şimdiden ilgilerine teşekkür eden Belediye Başkanımız […]

Belediyemizin De Makamımızın Da Asıl Sahibi Sizlersiniz

Belediyemizin De Makamımızın Da Asıl Sahibi Sizlersiniz

   “Bu kapı herkese açık.” anlayışını ilke edinerek çıktığımız yolda kıymetli halkımızı makamımızda ağırlamaya devam ediyoruz. Bugünkü mesaimizde bir araya geldiğimiz hemşehrilerimizle talepleri, görüşleri doğrultusunda paylaşımlarda bulunup sohbet ettik. Bizlere güvenerek hem sahada hem makamımızda isteklerini içtenlikle paylaşan bizim de samimiyetimize inanan değerli hemşehrilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Zorlu Koşullara Rağmen Canla Başla Çalışıyoruz

Zorlu Koşullara Rağmen Canla Başla Çalışıyoruz

   Hamdi Acar Caddesi’nde, halkımızın sağlığını tehlikeye sokan 1100 metre asbestli su borusu değişiminin ardından yapılması zorunlu asfalt çalışmalarını çok zor olan günümüz ekonomik koşullarına rağmen bir tonu 3.157 TL ‘ye yükselen asfalt fiyatıyla 200.000 TL’ye mal ederek gerçekleştirdik.    Emeği geçen personelimize teşekkür ediyor, hemşehrilerimize sabırlarından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

Değerli Muhtarlarımıza Emek Ve Özverileri İçin Teşekkür Ettik

Değerli Muhtarlarımıza Emek Ve Özverileri İçin Teşekkür Ettik

   Göreve geldiğimiz ilk günden beri köy şehir ayrımı yapmaksızın çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz gibi muhtarlarımız arasında da asla siyasi ayrım gözetmedik. Her zaman güzel bir işbirliği içerisinde köylerimiz ve şehrimiz için çalıştık.    Kıymetli mahalle ve köy muhtarlarımızla bir araya geldiğimiz öğle yemeğinde bu anlamlı birlikteliğimizin anısına ve kendilerine teşekkür etmek adına plaket takdiminde bulunduk. Tüm muhtarlarımıza […]