X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Başkan

Alp KARGI

Merzifon için Canla Başla...

14 Kasım 1972 tarihinde Merzifon da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon’da tamamladı.

1996 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Vatani görevini M.S.B. İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde, yedek subay olarak Adana’da tamamladı.

1998 yılında Merzifon da serbest veteriner hekim olarak görev yapmaya başladı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanlığını kazanarak Belediye Başkanlığı görevine başladı.

Suna KARGI ile evli olup, Yiğit ve Zeynep isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Alp Kargı

Başkanın Gündemi

Gönül İstiyor Ki Her Hemşehrimizin Derdine Çare Olalım

Gönül İstiyor Ki Her Hemşehrimizin Derdine Çare Olalım

   Halkımızı makamımızda ağırladığımız bugünki halk günümüzde hemşehrilerimizin ziyareti rekor bir sayıya ulaştı. Her biri farklı bir dilekle Belediyemizde bulunan, en çok da ne yazık ki işsizlik sorununu dile getiren ziyaretçilerimizle görüşerek sıkıntılarını dinleyip imkanlarımız dahilinde çözüme kavuşturmaya çalıştık. Gönül istiyor ki bizlere samimiyetle derdini açan her hemşehrimizin derdine çare olalım ancak her zaman şartlar […]

Chp Hamamözü İlçe Teşkilatından Belediyemize Ziyaret

Chp Hamamözü İlçe Teşkilatından Belediyemize Ziyaret

   Belediyemize ziyarette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Hamamözü İlçe Başkanı Sn. Sedat BAĞ, Belediye Başkan Adayı Sn. Mustafa ERGE, İl Genel Meclis Üyesi Adayı Sn. Mustafa ÇELİK ve ilçe örgütüne teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Mehtap Demiralp Yeşilbaş’Dan Belediyemize Ziyaret

Mehtap Demiralp Yeşilbaş’Dan Belediyemize Ziyaret

       Cumhuriyet Halk Partisi Havza Belediye Başkan Aday Adayı Mehtap DEMİRALP YEŞİLBAŞ ve çalışma arkadaşları Belediyemize ziyarette bulundu. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyor, başarılar diliyoruz.

Thy Samsun Bölge Müdüründen Belediyemize Ziyaret

Thy Samsun Bölge Müdüründen Belediyemize Ziyaret

   Türk Hava Yolları Samsun Bölge Müdürü Sayın Deniz Öztırpan Belediyemize ziyarette bulundu. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.