X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Başkan

Alp KARGI

Merzifon için Canla Başla...

14 Kasım 1972 tarihinde Merzifon da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon’da tamamladı.

1996 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Vatani görevini M.S.B. İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde, yedek subay olarak Adana’da tamamladı.

1998 yılında Merzifon da serbest veteriner hekim olarak görev yapmaya başladı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanlığını kazanarak Belediye Başkanlığı görevine başladı.

Suna KARGI ile evli olup, Yiğit ve Zeynep isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Alp Kargı

Başkanın Gündemi

Afet Ve Acil Durum Planları Toplantısı Gerçekleşti

Afet Ve Acil Durum Planları Toplantısı Gerçekleşti

   Merzifon Kaymakamımız Sn. Gürkan DEMİRKALE Başkanlığında Amasya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Barınma Hizmet Grubu yetkililerinin de katılımı ile gerçekleştirilen Afet ve Acil Durum Planları Toplantısına katıldık. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Başkanımız Antrenörlerimizle Bir Araya Geldi

Başkanımız Antrenörlerimizle Bir Araya Geldi

   Belediye Başkanımız Alp KARGI, Merzifon Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Yönetimi ve Spor Antrenörlerimizle birlikte çocuklarımız ve gençlerimiz için daha nitelikli çalışmaları nasıl gerçekleştirebileceğimizle ilgili fikir alışverişinde bulundu. Katkı sunan herkese teşekkürlerini iletti.

Kaan Sezgin Milli Takımda

Kaan Sezgin Milli Takımda

   Merzifon Belediyespor Kulübümüz Halter Takımı Sporcusu Kaan SEZGİN 81 kg’da toplamda 266 kg kaldırarak Milli Takım Türkiye Olimpiyat Merkezi’ne seçildi. Azimli, özverili ve disiplinli çalışmanın karşılığı olarak başarıya ulaşan sporcumuzu tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz. 2 yıl önce Milli Takımımıza kazandırdığımız Batuhan ERGÜLER ve yeni kazandırdığımız Kaan SEZGİN gibi birçok sporcunun geleceğine zemin hazırlamanın […]