X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Başkan

Alp KARGI

Merzifon için Canla Başla...

14 Kasım 1972 tarihinde Merzifon da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon’da tamamladı.

1996 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Vatani görevini M.S.B. İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde, yedek subay olarak Adana’da tamamladı.

1998 yılında Merzifon da serbest veteriner hekim olarak görev yapmaya başladı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanlığını kazanarak Belediye Başkanlığı görevine başladı.

Suna KARGI ile evli olup, Yiğit ve Zeynep isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Alp Kargı

Başkanın Gündemi

Başkanımız Canlı Yayında Soruları Yanıtladı

Başkanımız Canlı Yayında Soruları Yanıtladı

   Merzifon’da bir ilki gerçekleştirerek canlı yayında yerel basınımızın ve sosyal medya üzerinden yayına katılan vatandaşlarımızın sorularını yanıtlayan Başkanımzı Alp KARGI, 75 Bin erişime ulaşan yayınımızı izleyen, paylaşarak destek olan ve görüşlerini ileten halkımıza teşekkürlerini iletti.

Başkanımız, Yasin Ayrancı’yı Tebrik Etti

Başkanımız, Yasin Ayrancı’yı Tebrik Etti

   04-08 Mart 2020 tarihinde İstanbul’da gerçekleşen Türkiye Özer Baysaling Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Büyük Erkekler (Fizik/182) Türkiye 3.’sü olan Yasin AYRANCI’yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Atatürk İlkokulu Öğrencilerinden Örnek Davranış

   Bugün Belediyemize Atatürk İlkokulu Müdür Yardımcısı Naci UYSAL eşliğinde gelen Atatürk İlkokulu öğrencileri Nehir KILIÇ, Eda YILDIRIM, Zeynep DEMİRCİ, Zeynep Sevde SARI ve Zeynep Duru ESEN’in başlatmış oldukları projeyle para toplayıp sokak hayvanları için mama alarak, yapmış oldukları farkındalıktan dolayı kendilerini canı gönülden kutlarız. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize her zaman tam destek olacağımızı belirtir, […]