X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Spor ve Aktivite Hizmetleri

Amacımız;

“Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.” sözü Merzifon Spor Kulübü İşleri Müdürlüğü’nün vizyonunu ifade ediyor. Bu sözden hareketle büyük küçük tüm vatandaşları spora teşvik adına adımlar atıyoruz. Çocuklar için yaz kış spor okulları, yetişkinlere yönelik spor aktiviteleri ve her yaş grubundan sporcuların katılabildiği turnuvalarla yılın her anı dolu dolu geçiyor.

Spor Gündemi

Sporcularımız Bizleri Gururlandırdı

Sporcularımız Bizleri Gururlandırdı

   30 Kasım 2019 tarihinde Zonguldak’ta düzenlenen 4. Uluslararası Madenciler Kupası Judo Turnuvası 3 ülke 23 il 576 sporcu katılımı ile gerçekleşmiştir.    Merzifon Belediyespor Kulübümüz Antrenörlerimiz Esra Hökelek ve Burak Keskin nezaretinde 10 sporcu ile katılım sağladı. Başarılı müsabakalar çıkaran ekibimizden 44 kg’da Ece DURAN 2. olurken, 57 kg’da Beyza Gülser BAŞ 1. lik elde […]

Taraftarlarımızın Küfürlü Değil, Samimi Centilmence Desteklerine İhtiyacımız Var

Taraftarlarımızın Küfürlü Değil, Samimi Centilmence Desteklerine İhtiyacımız Var

   Başkanımız Alp KARGI, Bölgesel Amatör Ligde Amasya bölgesini temsil ederek Merzifon insanına lig başladı başlayalı muhteşem bir heyecan katan Merzifonspor takımımızı ziyaret etti. Pazar günü oynanacak olan Görelespor maçı öncesi teknik heyet ve sporcularımıza başarılar diledi.    Her zaman takımımızın yanında olduğumuzu belirterek, sonuç ne olursa olsun taraftarlarımızın stadyumda takımımıza yönelik küfür ve hareket […]

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Yarışları Gerçekleşti

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Yarışları Gerçekleşti

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Yarışları bugün T.C. Merzifon Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleşti. Dereceye giren sporcuların ödülleri Başkan Yardımcımız Erkan ERGÜL tarafından takdim edildi. Yarışmada emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eder, sporculara başarılar dileriz.

Sporcularımızı Tebrik Ederiz

Sporcularımızı Tebrik Ederiz

   Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlenen etkinliklerde Merzifon Belediyespor Kulübü Halter Takımı sporcumuz Batuhan ERGÜLER Türkiye 1.’liği, U18 Kız Basketbol Takımımız ise Açı Eğitim Kurumlarını 62-32 mağlup ederek Amasya 1.’liği elde etti. Tüm kategorilerde teknik heyet ve sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Başkanımız Wushu Takımımızı Tebrik Etti

Başkanımız Wushu Takımımızı Tebrik Etti

   Erbaa’da düzenlenen müsabakalarda başarı göstererek bizleri çok gururlandıran Belediyespor Kulübü Wushu takımımız ve kıymetli aileleri ile bir araya gelen Başkanımız Alp KARGI yaptığı açıklamada; “Tüm spor dallarının gençlerimiz üzerindeki olumlu etkilerine olan inancımızla genç sporcularımıza ve antrenörleri Yaşar AK’a teşekkürlerimi sunuyor, başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Başarı Elde Eden Wushu Sporcularımızı Tebrik Ederiz

Başarı Elde Eden Wushu Sporcularımızı Tebrik Ederiz

   Merzifon Belediyespor Kulübü Wushu Takımımız 17 sporcuyla katıldığı Erbaa’da düzenlenen “Karma Savunma Sanatları Wushu ve Sanda Gösterisi ve Karşılaşması”nda 15 tane 1.’lik, 2 tane 2.’lik elde etti. Antrenörümüz Yaşar AK ve sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Şehir Stadyumumuzun İncelenmesi Tamamlandı

Şehir Stadyumumuzun İncelenmesi Tamamlandı

   Amasya İl Emniyet Müdürü Sn. Fahri BULUT, Amasya İl Spor Müdürü Kadir KILIÇ, TFF Amasya İl Temsilcisi Naci ÖZTÜRK, İlçe Emniyet Müdürümüz Süleyman CANPOLAT, İlçe Spor Müdürümüz Murat Fatih TORUN, Merzifonspor Teknik Heyeti ve Başkan Yardımcılarımız M. Tuncer BASMACI ile Erkan ERGÜL; yenileme çalışmaları Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen, Merzifonspor’umuzun Amatör Bölgesel Lig’de ki müsabakalarının gerçekleşeceği […]