X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Spor ve Aktivite Hizmetleri

Amacımız;

“Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.” sözü Merzifon Spor Kulübü İşleri Müdürlüğü’nün vizyonunu ifade ediyor. Bu sözden hareketle büyük küçük tüm vatandaşları spora teşvik adına adımlar atıyoruz. Çocuklar için yaz kış spor okulları, yetişkinlere yönelik spor aktiviteleri ve her yaş grubundan sporcuların katılabildiği turnuvalarla yılın her anı dolu dolu geçiyor.

Spor Gündemi

   Amasya Halter İl Temsilcisi ve Merzifon Belediyespor Kulübü Antrenörü Recep Arslan, Merzifon’da faaliyet gösteren okullarda gençlerimizi spora yönlendirmek amacı ile halter branşının tanıtımını gerçekleştirdi.

Sporcumuz Recep Arslan Türkiye 2.si Oldu

Sporcumuz Recep Arslan Türkiye 2.si Oldu

6-9 Eylül 2018 tarihleri arasında Niğde’de düzenlenen Büyükler Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası’ nda +109 kg ile toplamda 230 kg kaldırarak başarı elde eden ve Türkiye 2.si olan sporcumuz Recep ARSLAN Belediyemize ziyarette bulundu. Teknik heyet ve sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Sporcumuz Recep Arslan’dan Türkiye Derecesi

Sporcumuz Recep Arslan’dan Türkiye Derecesi

   6 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında Niğde’de düzenlenen Büyükler Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası’nda +109 kg ile Toplamda 230 kg kaldırarak başarı elde eden sporcumuz Recep ARSLAN Türkiye 2.si olmuştur.    Teknik heyet ve sporcumuzu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Genç Basketbol Takımımız Hazırlık Maçından Galibiyetle Döndü

Genç Basketbol Takımımız Hazırlık Maçından Galibiyetle Döndü

   Merzifon Belediyespor Kulübü Genç Basketbol Takımımız bugün Tokat Zile Gençlikspor ile deplasmanda oynadığı hazırlık maçını 67-41’lik skorla kazandı.    Genç Basketbol Takımımız yoğun çalışmalarının meyvesini almaya başladı. Antrenörümüz Yusuf Can SARIKOCA yaptığı açıklamada; “Takımımız 5 ay önce yaptığı hazırlık maçında Tokat Zile Gençlikspor’a 2 sayıyla kaybetmişti. Fakat iyi bir hazırlık evresi geçiren sporcularımız, eksikliklerini […]

Haltercilerimiz Ordu’dan 4.’lük ve 5.’lik ile Döndü

Haltercilerimiz Ordu’dan 4.’lük ve 5.’lik ile Döndü

   02-05 Ağustos 2018 tarihleri arasında 37 ilden 223 erkek ve 100 bayan sporcunun katılımıyla Ordu’da gerçekleşen Gençler ve 23 Yaş Altı Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası’na Merzifon Belediyespor Kulübümüz 4 erkek, 2 bayan toplam 6 sporcu ile katılmıştır.    Gençler ve 23 Yaş Altı Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası’nda Merzifon Belediyespor Kulübü haltercilerimiz Batuhan ERGÜLER Erkeklerde […]