X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

   KIYMETLİ ÖĞRETMENLERİMİZ,

   Dünya ve ülkemiz genelinde devam eden koronavirüs salgını ne yazık ki eğitim alanında da birçok olumsuzluğa neden oldu. Bu zorlu süreçte öğrencilerimizin eğitiminin aksamaması yönünde gösterdiğiniz mücadele ve özveri için sizlere yürekten teşekkürlerimizi  sunuyoruz.

   Her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde sizlere takdim edeceğimiz hediyelerimizi hazırladık ancak pandemi nedeniyle devam eden online eğitim sebebiyle şu an okullarımızı ziyaret edip sizlere ulaştıramıyoruz. Bu seneki hediyelerimizi Zübeyde Hanım Kadın Kültür Evimizde mesai harcayan Merzifonlu emekçi kadınlarımız el emeği göz nuruyla hazırladılar. Hem daha anlamlı olacağını düşündük hem de kadınlarımıza ekonomik anlamda da destek olmak istedik. Kendilerine ayrıca emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

   24 Kasım Öğretmenler Günü’nüzü bugünden, en içten dileklerimizle kutluyor, hediyelerimizi önümüzdeki sağlıklı günlerde tarafınıza takdim etmek üzere muhafaza ettiğimizi belirterek hep birlikte sağlıklı günlere kavuşacağımız mutlu, huzurlu, başarılı yarınlar diliyoruz.

Skip to content