X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

Başkanımız, 645 Kişilik Belediye Ailemizle Bir Araya Gelerek Keyifli Bir Sohbet Gerçekleştirdi

   Belediye Başkanımız Alp KARGI, 2021 yılının sonlarına yaklaşırken 645 kişilik Belediye ailemizle bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
   Başkanımız Alp KARGI gerçekleşen sohbette: “2020 ve 2021 yılı çok zorlu geçti. Pandemi gerçekten insanlığa müthiş bir travma yaşattı ama bizler Merzifon Belediyesi ailesi olarak Başkan ve yönetim kadrosu, çalışma arkadaşlarımız, her birimiz bu memleket için canla başla çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.
   Keyifli olduğu kadar çalışma arkadaşlarımızın yönetime, idareye kendi içinde bulunmuş oldukları sıkıntıları samimiyetle söyleyebildikleri anlamlı bir toplantı oldu. Biz zaten bunu önemsiyoruz. İnsanlar çalıştığı kuruma aidiyet duygusuyla bağlı olmalı, bir o kadar da çalıştığı kurumdaki idarecilerle, çavuşuyla, amiriyle, başkan yardımcıları ve başkanıyla sağlıklı diyaloglar kurabilmeli. Bu diyalogları kurabildiğimi düşünüyorum.
   Eksiklikleri bize yazsınlar ama bu belediyenin çalışmalarındaki başarılı her işte kıymetli arkadaşlarımın imzası var. Her birisine, onları yetiştiren anne babalara, onların arkasında duran eşlerine evlatlarına şükranlarımı sunuyor, herkesin yeni yılını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.
Skip to content