X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

Canım Bebeğim Projemizle İlk Ailemizi Ziyaret Ettik

Dr. Nezih Caner Evde Bakım ve Sosyal Hizmetler Koordinatörlüğümüz bünyesinde uzun süredir alt yapısını oluşturmaya çalıştığımız ve bir ebe hemşiremizi göreve başlatarak son hazırlıklarını da tamamladığımız “CANIM BEBEĞİM” projemiz kapsamında yeni bebek sahibi olan ilk ailemizi bugün ziyaret ettik.

Doğumdan vefata kadar her aşamada yanlarında olduğumuz hemşehrilerimiz için her geçen gün daha güzel hizmetler sunabilmek gayesiyle çıktığımız yolda, yeni bebek sahibi ailelerimize en kısa sürede ulaşarak öncelikle mutluluklarını paylaşmayı ve yeni doğum sonrası ortaya çıkabilecek problemlerin diğer hekim hizmetleri mevzuatına uygun şekilde sınırlarını belirleyerek erken tanısını koymada ailelerimize yardımcı olmayı, yeni annemize bebek bakımında destek çıkmayı ve Belediyemiz imkanlarınca ihtiyaçları karşılayabilmeyi hedefledik.

Bizler için çok anlamlı ve ailelerimiz için de büyük yararı olacak bu projemizden faydalanmak üzere yeni bebek sahibi olan ailelerimizin Belediyemize ulaşmalarını yürekten diliyoruz. Bugün ziyaret ettiğimiz güzel ailemize tekrar göz aydını diliyor, yeni dünyaya gelen Betül bebeğimize sağlıklı, uzun ömürler diliyoruz.

Skip to content