X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

Hız Kesmeden Çalışmaya Devam Ediyoruz

   Bugün yine çok keyif aldığımız bir saha gezisi gerçekleştirdik. Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Caddemizde devam eden kilit parke yol çalışmalarını inceledik. 15-20 gün içerisinde tam anlamıyla bu caddemizi halkımızın hizmetine sunacağız.

   2014 yılında göreve geldiğimizde herkesin doğalgaza kavuşmasını sağlayacağız demiştik ve bu konuda muazzam bir yol katettik. 2019 yılı itibariyle Remzi Özkanca Caddemizde vatandaşımızın doğalgaza kavuşamadığı yerlerimiz vardı. Şimdi bu bölgedeki kalan yerleri tamamlayarak sözümüzü yerine getirmiş olacağız. Bu çalışmada bize yoğun katkı sağlayan TAMDAŞ şirketine ve çalışanlarına ayrıca teşekkür ederiz.

   Göreve geldiğimiz 2014 yılında Hafız Mustafa Caddemizde yağmur suyu toplama kanalımız olmadığı için Buğdaylı Mahallemizi bir Ramazan günü sel basmıştı. Yaşadığımız bu durum karşısında bizlerde hayati önem taşıyan Yağmur Suyu Toplama Projemizi yapma kararı aldık. Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde 10 Milyon 600 Bin TL’lik bir bütçe ile yaklaşık 14 km olan projemizin şuanda 6. kilometresindeyiz ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.