X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON


Bağlantıları atla

Kuracağımız Fabrika İçin Emin Adımlarla İlerliyoruz

   Belediye Başkanımız Alp KARGI, Merzifon Organize Sanayi Bölgemizde kuracağımız ve büyük heyecan duyduğumuz fabrikayla ilgili görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak üzere ilçemiz siyasi parti temsilcileriyle bir araya geldi.

   Yaptığımız her işte, her zaman katılımcılığa, desteğe, farklı fikirlere açık olduğumuzu ifade ettiğimiz gibi bu projemizde de eleştiri ve değişik görüşleri mutlaka göz önünde bulunduracağımızı belirttik. Gördük ki bu günkü toplantımızın kıymetli katılımcıları da bizimle aynı heyecanı duydular ve sonuna kadar desteğe hazır olduklarını dile getirdiler.

   Toplantımıza iştirak eden Ak Parti temsilcisi Sn. Kemal BÜYÜKSUCU, İyi Parti İlçe Başkanı Sn. Saffet KELEŞ, Cumhuriyet Halk Partisi Temsilcisi Sn. Hasan CABA, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Sn. Hacı Bekir KURT, Saadet Partisi İlçe Başkan Yrd. Sn. Aziz DURAN ile Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Recep AYDIN, Demokrat Parti Temsilcisi Sn. Arif ÇETİNKAYA, Emek Partisi Temsilcisi Sn. Erdal ALKAN ile Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Cemal ALAÇAM, TANSA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mustafa ATAK ve Belediye Başkan Yardımcılarımız M. Tuncer BASMACI ile Erkan ERGÜL’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.