X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

Kuracağımız Fabrika İçin Koç Holding’le Değerlendirme Toplantılarımız Devam Edecek

   Merzifon Organize Sanayi Bölgemizde kurmayı planladığımız fabrika ile ilgili, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Sn. Fatih Kemal EBİÇLİOĞLU, Arçelik Kalite, Sürdürülebilirlik ve Resmi İlişkiler Direktörü Sn. Fatih ÖZKADI ve Arçelik Satın Alma Direktörü Sn. Hakan KOZAN Beyefendilerle birlikte online olarak bilgi paylaşımı toplantısı gerçekleştirdik.

   Sağlam temeller ve doğru kararlarla ilerlemeyi hedeflediğimiz yolda görüş alışverişinde bulunduğumuz ve şehrimizi tüm dinamikleriyle, profesyonel olarak değerlendirip kafa yorarak bizlere bir yol haritası çizmek için emek veren kıymetli Koç Holding Üst Düzey Yöneticileri ufkumuzu açtı, vizyonumuzu genişletti. Onların ağzından şehrimizin muazzam rezervlerini dinlerken yönettiğimiz kentin kıymetini bir kez daha anladık, aynı zamanda sorumluluğumuz bir kat daha arttı.

   Talebimize nezaketiyle karşılık veren ve bizler için olağanüstü bir deneyim içeren bu görüşmelere imkan sağlayan başta Kıymetli Rahmi KOÇ Beyefendi olmak üzere, bizlere zaman ayıran, farklı fikirlerle yapılabilirlik üzerine değerlendirmelerde bulunan, tecrübelerini ve samimi düşüncelerini bizlerle paylaşan, bundan sonra da fizibilite, mevzuat konularında daima destekçimiz olacaklarını dile getiren değerli Koç Holding Yöneticilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.