X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

Merzifon İçin Canla Başla Çalışmaya Devam Ediyoruz

   Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından sosyal tesis alanlarımız Kültür Cafe ve Kale Cafe’de halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için düzenleme çalışmalarımız devam etmektedir.

   Sofular Mahallesi Şehit Hüseyin Rıfat Bey Caddesi’nde tretuvar ve refüj çalışması, Şehit Özsaraç Caddesi’nde tretuvar çalışması devam etmektedir.

   Yunus Emre Mahallesi Kanuni Sokak, Turgut Reis Sokak, Barbaros Sokak, Farabi Sokak’ta parke ve tretuvar çalışmamız sonlanmış ve Hicran Sokak’ta (Doğalgaz çalışmasından dolayı beklemede) çalışmamız devam etmektedir. Fatih Sokak, Sandal Sokak, Sokullu Mehmet Paşa Sokak ve Şaban Ağa Sokak’tada parke ve tretuvar çalışmalarımız en kısa zamanda başlayacaktır.

   Gazi Mahbup Mahallesi Ergin Sokak’ta parke çalışmamız sonlanmış, Nusratiye Mahallesi Basmacı Sokak’ta doğalgaz çalışmasından dolayı bozulan yollar tamir edilmiştir.

   Merzifon Otogar’ında bulunan Kanoki’nin kolikarbonları değiştirilerek metal aksamları boyanmış ve otogar içerisindeki eksiklikler giderilmeye devam etmektedir.

   Harmanlar Mahallesi Şehit Adnan Kırımlı Sokak’ta tretuvar, Bahçelievler Mahallesi Şeker Sokak, Haşim Çelebi Caddesi, Ayrancı Sokak ve civarında tretuvar, Yeni Mahalle Gazeteciler Sokak’ta tretuvar çalışmalarımız devam etmektedir.

   Ayrıca İlemi yolunda yağış sonralarında su taşkını olması sebebiyle v kanalının tadilat yapımı devam etmektedir.

Skip to content