X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

Serhan Asker’le “Görkemli Hatıralar” Programı Düzenlendi

Bugün Merzifon’umuzda misafir ettiğimiz Serhan ASKER’le “Görkemli Hatıralar” programında çok keyifli dakikalar geçirdik, kendilerini şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk.
Kıymetli Serhan ASKER beyefendi ile birlikte, tüm Halk TV ailesine, tanışmaktan memnuniyet duyduğumuz ses sanatçısı Zeynep BAŞKAN’a, duyguyla yad ettiğimiz Ozan Özlemi’nin değerli evladı Ozan Can BADEM’e, davetimize icabet ederek programa renk katan Bayat Köyü Muhtarımız Satı TEKİN’e, bu hafta yayın süresince ve yayından sonra mesaj gönderen, güzel dileklerini ileten başta değerli hemşehrilerimize, şehir dışında, yurt dışında yaşayan memleketlilerimiz ve ülke genelindeki tüm dostlarımıza, Odeon Ses’e, çalışma arkadaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Bugünki yayının sosyal medya hesabımız üzerinden 80 bin kişiye eriştiğini gurur ve mutlulukla belirtip, güzel şehrimizi her platformda tanıtmaya devam edeceğimizi tekrar dile getirmek isteriz. Canlı yayını kaçıranlar tekrarını bu gece yarısından sonra saat 01.00’de izleyebilirler. Sevgi ve hürmetlerimizle..