X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

Sözlerimizin Arkasındayız

   Bugün Amasya Valiliği Toplantı Salonunda Amasya Valimiz Sayın Osman VAROL Başkanlığında Merzifon OSB Müteşebbis Heyet Başkanlığı Toplantısını gerçekleştirdik.

   Merhum Belediye Başkanlarımızdan Zeki HÖKELEK zamanında başlatılan, sosyal demokrat belediyecilik zamanlarında, önceki dönem Belediye Başkanlarımızdan Sn. Hüseyin ÜNSAL zamanında, mevcut iktidar dönemlerinde de faaliyetine devam eden Organize Sanayi Bölgemizin gelişimine yönelik çalışmalar dün olduğu gibi bugün de devam ediyor.

   Merzifon Belediyesi olarak en üst seviyede destek olmaya çalıştığımız, belediyemize ait 100 bin dönüm üzerinde alanın bedelsiz devrini gerçekleştirdiğimiz Merzifon OSB’miz için emek harcayan Sayın Valimize, dünden bugüne emek harcayan yönetiminden, önceki dönemlerde görev alan Sayın Valilerimize, Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza kadar katkıda bulunan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hedefimiz: “250 Milyon Dolarlık ihracat kapasitesine ulaşmış bir Merzifon Organize Sanayi Bölgesi”sözümüzün arkasında durarak istihdamın en üst seviyeye gelmesi için aralıksız çalışmalarımız devam edecektir.

Skip to content