X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

3 Dev Adam İstanbul Yolcusu

   2018 yılında 8.si düzenlenecek olan “Güler Legacy Yaz Kampı”nı 3 Merzifonlu oyuncumuz burslu olarak kazandı. Türkiye’de ilk 36 kişide 3 Merzifonlu var. Yetenekli oyuncularımız bizi İstanbul’da temsil edecekler.

   İstanbul’da düzenlenecek olan kampa Milli Takım sporcumuz Sinan GÜLER, Muratcan GÜLER ve baş antrenörler katılacak. 25 Haziran 2018 – 6 Temmuz 2018 tarihleri arasında sporcularımız Ahmet Batuhan ÖZAYDIN (18), Ziyacan AKDAĞ (16) ve Kağan GÖKÇEGÖZ (11) ter dökecekler.

Konu hakkında açıklamada bulunan Merzifon Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı Antrenörü Yusuf Can SARIKOCA; “Türkiye geneli yetenekli sporcuların yarıştığı 36 kişinin katılacağı kampa Merzifon’dan 3 sporcunun katılması büyük bir başarıdır. Merzifonumuz adına hayırlı olsun. Kampa katılacak olan çocuklarımız yeteneklidir. Özverili ve disiplinli çalıştılar. Biz sadace onların kendilerini keşfetmelerine yardımcı olmaya geldik. Bu arada sporcularımızın ailelerine destekleri için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Skip to content