X
Merzifon Belediyesi

“ Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ”
MERZİFON

Bağlantıları atla

Antrenörümüz Yusuf Can Sarıkoca’dan Basın Açıklaması

   Merzifon Belediyespor Kulübü Basketbol ailemiz çok kısa zamanda kaliteli bir kitleye sahip oldu. Basketbol altyapımıza gelen kayıtlar kontenjanları zorlamaya devam ediyor. Velilerimize ilgileri için teşekkür ederiz. Kayıt için bekleyen ailelerimize en kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.

   Yaz döneminde aktivitelerle beraber daha eğlenceli ve sosyal bir ortam sağlamaya devam edeceğiz. Güncel altyapı faaliyetlerini takip ederek eğitim sürecinde çocuklarımız en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Takım çalışmaları dışında çocuklarımızın eksiklerini bireysel antrenmanlar ile destekliyoruz. Beslenme konusunda ihtiyacı olan çocuklarımızı diyetisyen eşliğinde daha disiplinli ve güvenli bir ortamda antrene ediyoruz.

   Amacımız sağlıklı ve madde bağımlılığından uzak sağlam bir nesil yetiştirmek. İl, ilçe ve lig müsabakalarında başarılar getirmek ve ileriye dönük olarak daha takımsal ve bireysel antrenmanlarla yetenekli sporcular yetiştirerek, üst liglerde ilçemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

   Konu hakkında açıklamalarda bulunan Merzifon Belediyespor Kulübü Antrenörümüz Yusuf Can SARIKOCA; “Bizlere bu yolda öncü olan ve destek veren başta Merzifon Belediye Başkanımız Alp KARGI’ya, her türlü ihtiyacımızı karşılayarak bizlere yol gösteren Merzifon Belediye Başkan Yardımcımız Mustafa ATAK ve Kulüp Başkanımız Levent TAŞKIN’a, İlçe Spor Müdürümüz M. Fatih TORUN’a ve Merzifon’da basketbolun ilerlemesini sağlayan sporsever halkımıza teşekkür eder, saygılar sunarım. Spor dolu günlere…” ifadelerini kullandı.

Skip to content